Uçak Bileti Satın Alma Telefon Numarası 0850 333 0 848

7 mükemmel ipUcu ile düşük fiyatlı uçuşu 12’den vurun

Düşük fiyatlı biletlere ulaşmak için uzmanlar mükemmel 7 maddeyi sizlere paylaştı!

yurtdisi_ucuz_bilet_tablosu  Ucuz uçak bileti satın almak için her bireyin kendine özgü yöntemleri vardır: ucuzucakbileti.org sitesi gibi birçok uçuş siteleri düzenlediği kampanyalar ile ucuz uçak biletlerini müşterilerine sunuyor. Siz de ucuz uçak biletlerine sahip olmak mı istiyorsunuz? O halde kulaklarınızı şimdi dört açın ve bizi dinleyin. Ucuz uçak biletlerini 12’de vurmak isteyen yolcular için uzmanlar tarafından düzenlenen 7 mucize madde!

1 – Tarih belliyse en az 6 hafta önce biletinizi satın alın

Daha önceleri uçuşlar az seferde düzenlendiği için uçak biletlerinin fiyatları oldukça fazlaydı. Tek şirket üzerinden uçuşlar düzenleniyordu. Yüksek bütçeli bu biletleri satın alamayan yolcular için son saatlerde biletlere indirimler düzenleniyordu.  Ancak günümüzde birden fazla uçak firmasının bulunması ve neredeyse her saatte uçuşların düzenlenmesi uçak fiyatlarının da düşmesine neden oldu. Fakat günümüzde bu sistemi duyan insanlar hayret ediyor çünkü olay artık tam tersine döndü. Günümüzde son dakika biletlerinin fiyatları neredeyse bir servet kadar pahalıdır. Son zamana bırakılan uçuşlar oldukça pahalı biletleri satın almanıza neden oluyor bu yüzden uçuş tarihiniz belliyse en az 6 hafta öncesinden biletinizi almanız ekonomik açıdan size büyük yarar sağlayacaktır.

2 -En çok uçtuğunuz firma ile iletişimde olun

ucuz_ucuz_biletleri_araEğer biletinizi son dakika almak gibi bir hata yaptıysanız üzülmeyin bunun da bir çaresi var. Eğer en çok uçtuğunuz firma ile beraber çalışırsanız işiniz daha da kolaylaşacaktır. Uçtuğunuz firmanın e-platformuna üye olun böylelikle anlık olarak her seferdeki boş koltuklar e mail adresinize düşecektir son dakika uçuşlarının fiyatları, düzenlenen kampanyalar, açılan yeni seferleri e mailinizi dolduracak ve sizde diğer yolculardan yola daha ucuz fiyatlarla çıkma fırsatını yakalayacaksınız. Bizce Salı günlerine muhakkak dikkat edin. Hava yolu firmaları hafta sonu için düzenlenen uçuşlardaki seferleri ve bu seferlerdeki boş koltukları Salı günü belirlerler ve e mailinize bu bilgiler genellikle Salı günleri düşer.

 

3 – Arama için ‘Her yer’ butonunu seçin

bilet_ucaklariPahalı bilet fiyatları nedeniyle istediğiniz şehri görmekten vazgeçmiş olabilirsiniz. Fakat bence bu düşünceyi bir kenara bırakın ve ucuzucakbileti.org adresini ziyaret edin. Bu siteye giriş yaptığınızda arama motorunda her yer şıkkını seçin. Gözlerinize inanamadınız değil mi? Evet gördüğünüz fiyatlar yanlış değil. Oldukça ucuz bütçeyle hayal ettiğiniz yerleri görme imkânı yaratabilirsiniz. Konuyu biraz daha açarsak yola çıkacağınız hava alanını siz belirleyin fakat bırakın gideceğiniz yeri uçak firması belirlesin. Varış seçeneğinde ise her yer butonunu seçin. Bütün indirimli uçuşlar bir bir ilgilinizi çekmeye başladı bile. En ucuz uçak biletlerine ulaşabileceğiniz bu yöntemi sık sık deneyin. Kim bilir belki bir hafta sonra güne Milano’da başlarsınız.

 

4 – Doğru bankanın kredi kartı ile işlem gerçekleştirin.

Günlük hayatınızda kredi kartına sıklıkla başvuruyor ve havayolu ulaşımını kullanıyorsanız seçeceğiniz kredi kartına dikkat edin. Havayolu firmalarının çalıştığı bankaların kredi kartlarını kullanmanız size ekstra puanlar kazanırken biletlere daha uygun fiyatlarda sahip olmayı sağlar. Eğer vazgeçemediğiniz bir kredi kartınız varsa ve sürekli uçuyorsanız uçuş firmalarının tercih ettiği bir kredi kartına daha sahip olmak sizin için daha yararlı olacaktır. Her uçuşunuz sonunda kartınıza ek puanlar yüklenir ve ileriki tarihlerde bedava uçma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ama dikkat edin bedava uçuş kazanmak için kredi borçlarınızı kabartmayın ve kredi kartınıza faiz binmemesi için gelen ücretleri düzenli olarak ödeyin. Kar sağlamak için kullandığınız kredi borçlarınızı zamanında ödemezseniz bu sizin için avantajdan çıkar ve daha büyük maddi zararlara neden olur.

 

5 – Salı günlerine dikkat

ucuz_bilet_tablosuSalı günleri ucuz uçuşlar için en ideal gündür. Hafta sonu uçuşlarının belirlendiği salı günleri kampanyalarında belirlendiği günlerdir. Uçuş seferlerinde yapılan düzenlemeler, ek seferlerin açıklanması ve bu seferlerdeki boş koltuklar genellikle Salı günleri düzenlenir. Bu sebeple internetten bakacağınız biletleri Salı gününe kaydırın. Salı günü fiyatlarda düşüşler belirleyen uçak firmaları da istatistikler sonucu yolcuların biletlerini en ucuza aldıkları günün Salı günü olduğunu söylüyor.

 

6 – Biletlerini tek yön almaya özen gösterin

Her zaman için geçerli olmasa da gidiş-dönüş alınan biletler yolculara daha pahalı bilet almalarına neden oluyor. Uzmanlar tarafından önerilen yöntem ise uçak biletlerinde iki ayrı bilet ile gidiş ve dönüş biletlerinizi almanız. Gidiş-dönüş ile eş zamanlı alınan iki bilette bazen diğer uçuşlara göre yüksek bütçeli biletler bulunuyor.

 

7 – 24 saat önceye dikkat!

Bazen havayolu firmaları uçuştan 24 saat önce iptal edilen biletlerin ücretlerini yolcularına ödüyor veya biletinizi açığa alabiliyorlar. Bilet satın alırken yaşanabilecek olumsuzluklara karşı müşterilerine bu imkânları sunan uçak firmalarından bilet almaya özen göstermeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Ucuzucakbileti.org adresini ziyaret ederek uçuşlar için müşterilere sağlanan avantajlara göz gezdirebilirsiniz. Eğer aldığınız biletten daha ucuz bir bilete denk geldiyseniz ve uçuşunuza 24 saat varsa hemen biletinizi iptal edebilir ve diğer bileti satın alabilirsiniz. Fakat dikkat edin bazen uçak firmaları iptal edilen uçak biletleri için müşterilerine para cezası uygularlar. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için bilet satın aldığınız firmaların müşterilerine sağladığı avantajlardan emin olunuz.

2 Yorum

  1. İptal Koçsoy on 4 Nisan 2015 at 21:00

    – Uçak bileti satın almada en çok rastladığım pahalı fiyatlar bütçemi zorlamanın dışında sunduğu konforu geri planda tutmam neden olup vazgeçmemi sağlıyordu. Ucuz uçak bileti sunan bu siteyle tanışmamı sağlayan arkadaşım sayesinde yer alan uygunluk dışında devamlı yardımcı olacak kusursuz bilgiler edinmemi de sağladı. Düşük fiyatla uçak bileti bulmanın 7 yolu başlığı özellikle muhteşem bir yardımcı, tavsiye ederim.

  2. Refiye Seda Dalyaprak on 22 Nisan 2015 at 09:00

    7 mükemmel ipucu ile düşük fiyatlı uçuşu 12den vurun adlı yazıyı dikkatlice okudum sitenizde görünce ve sayenizde o yazıyı dikkate alarak düşük fiyatlı bir seyahat yaptım. Hem düşük fiyatlıydı hemde rahat ve kaliteli. Siz bu işi layığıyla yapyorsuuz. Her zaman ilk tercihim bundan sonra siz olcaksınız. Teşekkür ederim ucuzucakbileti.org ailesi.

Müşterilerimizden Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.