Uçak Bileti Satın Alma Telefon Numarası 0850 333 0 848

Malatya Ucuz Uçak Bileti Ara

Malatya uçak bileti kampanyalı fiyatları araştırmak için sayfamızdan tek yön veya gidiş dönüş uçak bileti arayabilirsiniz. Uygun Malatya uçak biletleri.

 

Malatya Havaalanı

 

Malatya, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan gelişmiş ve güzel şehirlerimizden biridir. Kayısı üretiminde Türkiye’de ilk sırada yer alan ve kayısı üretiminin %80’ini karşılayan Malatya, Malatya Ovası’nda geniş yer kaplayan kayısı bahçeleriyle her yıl yüksek oranda verim sağlamaktadır. Şehir merkezinde bulunan Kanal Boyu ve Kernek doğal güzellikler arasında yer almaktadır. Malatya’nın kayısı ile ünlü olması şehrin merkezinde yer alan büyük kayısı heykelleri ile tanıtılmaktadır. Darende ilçesinde bulunan Somuncu Baba Türbesi yılın fazlasıyla turist çeken yerleri arasında yerini almaktadır. İlk olarak Hitit döneminde kurulan il çeşitli medeniyetlere ev sahipliği ederek günümüze kadar gelmiştir. Fırat Nehri’nin üzerinde yer alan şehir konumu nedeniyle stratejik bir bölgede bulunmaktadır. Bölgede iyi bir eğitim konumunda olan İnönü Üniversitesi 30.000 öğrencisiyle eğitim vermeye büyük bir hızla devam etmektedir, ikinci bir üniversite için çalışmaların devam ettiği de bilinmektedir. Malatya ilimiz karasal iklim koşullarını taşımaktadır. Fakat özellikle yazları ılıman bir iklim de hakim olmaktadır.

772 bin gibi ciddi bir oranda nüfusa sahip olan şehir özellikle büyükşehir olduktan sonra şehir merkezine göç almaya başlamıştır. Ülkemizde iki tane cumhurbaşkanı olarak da kayıttlara geçen şehirin cumhurbaşkanları; İsmet İnönü ve Turgut Özal’dır. Şehrin en büyük geçim kaynağı tarımdır. Tarım içerisinde de yukarda da bahsettiğimiz gibi kayısı üretimidir. Aynı zamanda küçükbaş hayvancılık da yaygın olarak yapılmaktadır. 2. Ordunun bulunduğu Malatya askeri açdan önemli bir konuma sahiptir. Diğer şehirler için ulaşımda otobüs, tren ve uçak kullanılmaktadır. Malatya Erhaç Havaalanı şehir merkezine 34 km uzaklıkta Akçadağ ilçesinde yer almaktadır. Sivil ve askeri özellikte kurulan bir havaalanıdır. Plakası 44 olan şehrimiz Kahramanmaraş, Adıyaman, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan ve Sivas’a komşudur. Güzide şehrimiz Malatya’nın ilçeleri ise; Darende, Doğanşehir, Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Pütürge, Kuluncak, Yazıhan , Yeşilyurt, Doğanyol, Hekimhan, Kale ve Battalgazi’dir.

Havaalanından Malatya Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine 34 kilometrelik bir uzaklığa sahip olan havaalanından şehir merkezine havaalanı ulaşım araçları, belediye otobüsleri, taksiler ve kiralanan araçlarla sağlanabilmektedir.

Belediye Otobüsü

Malatya Belediyesi’nin havaalanı için ayarladığı otobüsler Havaş adı altında çalışmaktadır. Havaş otobüsleri şehir merkezinden havaalanına, havaalanından şehir merkezine ulaşım sağlamaktadır. Havaş otobüslerinde seyahat etmek için kalkış saatinden 15 dakika önce kalkış yerinde bulunulmalıdır. Şehir merkezine 45 dakikada ulaşılan havaş otobüslerinin bilet fiyatı ise 10 TL’dir.

Havayolu ve Servisler

Uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre ayarlanan ulaşım ve konaklama hizmetleri servisler ile sağlanmaktadır. Havaş otobüsleri ile sağlanan ulaşımda ortalama 45 dakikada şehir merkezine ulaşım yapılmaktadır. Havaş otobüsleri ile Polis Kantini, Polis Okulu, MAŞTİ, AFRA, Beydağı Devlet Hastanesi, 2. Ordu TSK Lojmanı, Altın Kayısı, Eski Garaj, doğu Garajı, Emeksiz Kavşağı ve Havaş Ofisine ulaşım sağlanmaktadır. İniş saatinden 25 dakika sonra hareket edilmektedir. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki yolları deneyebilirsiniz.

Otobüs İşletmesi Telefonu: 444 0 487

Mobil Numaralar: 0422 323 98 08

0 555 985 11 76

0530 976 78 44

E-posta Adresi: [email protected]

Taksi

Havaalanı taksileri yolcu çıkışları önüünden 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Ulaşım ücreti ise km hesaplaması üzernden belirlenmektedir. Kesin bilgi almak için ise taksiciye ya da aşağıda vereceğimiz numaralara başvurabilirsiniz. Ayrıca günün her saatinde aynı ücretler geçerli olmaktadır. Havaalanından şehir merkezine ortalama 80-90 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz. Taksi numaraları;

0544 219 14 44

0531 390 18 86

Araç Kiralama

Havalanından istediğiniz her yere rahat bir şekilde ulaşım yapmak için araç kiralayabilirsiniz. Dilediğiniz her yere rahatlıkla ulaşım yapma imkanı sunan araç kiralama işlemi uygun bir seçenek olarak görülmektedir. Daha detaylı bilgi almak için firöalar ile birlikte açıkladığımız numaralar ile iletişime geçebilirsiniz ve aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.

Meydan Oto Kiralama: 0422 324 34 34

Meydan Taşımacılık: 0422 325 60 60

Avis Rent A Car: 0422 266 00 76

Grand Rent A Car: 0422 266 00 22

01 Adana Uçak Bileti

Adana havaalanına bir uçuş planlıyor ve uygun fiyatlarla seyahat etmek istiyorsanız bir çok ipucu bulunan Adana uçak bileti sayfamızdan faydalanabilirsiniz.  

02 Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman Şehrine seyahat eden yolcularımız biletlerini daha ucuza almak için Sabiha Gökçen havalimanı üzerinden biletlerini temin ederek %30'a varan indirimli bilet buldular. 

06 Ankara Uçak Bileti

Ankara Esenboğa Havalimanına ulaşmak için seyahat edebileceğiniz havayolları : Türk Havayolları ve Pegasus havayolları dır. Türkiye içinden bir çok noktadan uçuşlar bulunmaktadır. Ankara Fırsat uçak bileti fiyatları için Ankara ucuz uçak bileti sayfamıza bakınız.  

07 Antalya Uçak Bileti

Antalya Havalimanına ister tek yön ister gidiş dönüş seyahat için bilet arayın Sayfamızdan satın alabileceğiniz havayolları : Türk Havayolları ,OnurAir,Pegasus havayolları Sunexpress , Atlas Global ve Anadolu Jet  dır. İndirimli Antalya ucuz uçak bileti sayfamıza veya Alanya Gazipaşa uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.  

08 Artvin Uçak Bileti

Artvin havaalanına bilet aramak için birçok alternatif arasından size uygun olanı bulun. İndirimler, fırsatlar ve kampanyaları hemen bulun. Artvin uçak bileti sayfamızdan listeleyebileceğiniz havayolları : Türk Havayolları , Anadolu Jet , Sunexpress , Pegasus havayolları , Atlas Global ve OnurAir dır. 

72 Batman Uçak Bileti

Batman'a uçuş yapan yolcuların geneli Diyarbakır ve Mardin uçak seferlerini de değerlendirmektedir. Sizde Batman uçak bileti  fırsat ve ucuz ipuçlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

12 Bingöl Uçak Bileti

Bingöl havaalanı şehir mekrezine 20 Km uzaklıkta bulunmakta olup Bingöl'e seyahat eden yolcularımız alternatif olarak Muş havaalanı uçak bileti fiyatlarınıda kontrol ederek bilet almışlardır. Daha fazla bilgi için Bingöl uçak bileti Sayfamıza bakabilirsiniz. 

48 Bodrum Uçak Bileti

Bodrum ilçesi Muğla ilimize bağlı bir tatil yöresidir. Bodrum uçak seferleri genelde Nisan sonunda doluluk göstermekte olup uygun fiyatlarla seyahat etmek için fırsat fiyatları Ocak Şubat Mart aylarında bulanabilir. Daha fazla bilgiyi Bodrum uçak bileti sayfamızda bulabilirsiniz. 

16 Bursa Uçak Bileti

Bursa'ya yapacağınız seyahat için İstanbul Sabiha Gökçen havalimanını da tercih edebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanından Bursa'ya rahat ve çok çeşitli ulaşım seçenekleri bulunmaktadır. Sanayi devi Bursa yolculuğunuz ve Bursa ya yapacağınız seyahat öncesi Bursa uçak bileti sayfamıza bekleriz.  

20 Denizli Uçak Bileti

Denizli'ye seyahat eden misafirlerimiz yüksek dönemlerde Isparta havaalanından da fiyatlara bakarak %20 tasarruf sağlamışlardır. Bir çok bilgiye Denizli uçak bileti sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

21 Diyarbakır Uçak Bileti

Diyarbakır ilimize özellikle İstanbul ve Ankara 'dan yoğun uçak seferleri olmasına rağmen günümüzde Antalya ve İzmir dende haftanın belirli günlerinde seferler bulunmaktadır. Ayrıca Diyarbakır uçak bileti araması yapmadan önce sayfamıza bakmanızı öneririz. 

23 Elazığ Uçak Bileti

Elazığ havayolları taşımacılığı açısından yoğun yolcu talepleri Haziran ve Eylül ayları arasındadır. Uygun fiyatlarla bilet alan yolcularımız uçuş fiyatlarının yüksek olduğu dönemler den 60 gün önce biletlerini temin ederek %25 e yakın indirimlerden faydalanmışlar detaylı bilgiler için Elazığ uçak bileti sayfamızdan arama yapabilirsiniz. 

24 Erzincan Uçak Bileti

Erzincan yolcularımızın istatistik fiyat karşılaştırma bilgilerine bakarak Erzincan uçak bileti almak için haftanın çarşamba günleri en ucuz bilet bulunan günler olarak dikkat çekmiştir. Diğer bilgiler Erzincan sayfamızda dır. 

25 Erzurum Uçak Bileti

Erzurum'a seyahat etmek istiyor ve uygun fiyatlarla ekonomik biletler arıyorsanız, Erzurum uçak bileti sayfamızdan ücretsiz karşılaştırma yapabilirsiniz.

27 Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep ulaşım seçenekleri arasında yoğun bir şekilde uçak tercih edilmekte olup, Ankara ve İstanbul dan her hafta yüze yakın uçuş bulunmaktadır. Gaziantep uçak bileti fırsatlarını yakalamak için en az 36 gün önce bilet almanızı tavsiye ediyoruz. 

28 Giresun Uçak Bileti

Giresun havaalanı Ordu ve Giresun arasında bulunmaktadır. Giresun yolcuları seyahatleri başlamadan bir buçuk ay önce bilet satın aldıklarında indirimli fiyatlarla ile uçma şansı yakalayabiliyorlar. Sayfamız yardımı ile özel indirimlerle Giresun uçak bileti bulabilirsiniz.

31 Hatay Uçak Bileti

Hatay Havaalanı şehir merkezine 25 km, İskenderun'a 45 km, Reyhanlı'ya 41 km ve Kırıkhan'a 25 km  mesafede olup ucuz bilet almak için en uygun gün ise salı ve çarşamba günlerdir. Kampanyalı Hatay uçak bileti 5 kolay adımda satın almak veya 4 adımda rezervasyon yapmak için sayfamıza bekleriz. 

76 Iğdır Uçak Bileti

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı şehir merkezine 16 Km uzaklıkta bulunuyor. Havaalanından şehir merkezine servisler bulunmaktadır. Iğdır havaalanına aktarmalı ve aktarmasız seferler bulunmaktadır. Iğdır uçak bileti sayfamızdan fiyatlar ve seferler hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

 

34 İstanbul Uçak Bileti

Türkiye'nin en fazla uçak yolcusu taşıyan şehri İstanbul 'a yolculuk yapacaksanız ve ucuz biletler arıyorsanız İstanbul Anadolu yakasında bulunan Türk Hava Yolları , Pegasus , Anadolu Jet veya Sunexpress ile Sabiha Gökçene uçak bileti araması yapabilirsiniz. Ayrıca Avrupa yakasında bulunan İstanbul Atatürk havalimanı 'nda Onurair, Atlas Global veya Türk Hava Yolları'nın seferlerini tercih edebilirsiniz. İstanbul uçak bileti sayfamızdan tüm istanbul havalimanları seçeneği ile ucuz bilet bulabilirsiniz. 

35 İzmir Uçak Bileti

İzmir'e Türkiye 'nin hemen her havaalanından aktarmalı veya aktarmasız seferler bulunmaktadır. Aktarmalı bilet bulan yolcularımızın aktarma bekletme süresine önemle dikkat etmesi gerekmekte olup İzmir uçak bileti aktarmalı veya aktarmasız sayfamızdan arama yapabilirsiniz. 

46 Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş uçan havayolları genelde indirimli biletleri Kasım ve Şubat ayları arasında satışa açmaktadır. Online olarak Kahramanmaraş uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmak için sayfamızdan faydalanabilirsiniz. 

36 Kars Uçak Bileti

Kars doğu bölgesinin en yoğun hava trafiğine sahip bir başka ilimizdir. Kars uçak biletleri indirim ve fırsatları hakkında sayfamızdaki arama formunu kullanabilirsiniz. 

38 Kayseri Uçak Bileti

Kayseri ucuz bilet aramalarında en ucuz biletlerin haftanın çarşamba günü olduğunu ve seyahat edilecek en ucuz biletlerin obulunduğu ayın ise Ekim ayı olduğunu tespit ettik. Ucuz Kayseri uçak bileti satın almak için sayfamızdan arama yapabilirsiniz. 

42 Konya Uçak Bileti

Konya uçuşları arasında en ucuz bilet alınan günün Perşembe olduğunu tespit ettik. Haftanın diğer günlerine yönelik fiyatları karşılaştırmak için Konya uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz. 

36 Kars Uçak Bileti

Kars doğu bölgesinin en yoğun hava trafiğine sahip bir başka ilimizdir. Kars uçak biletleri indirim ve fırsatları hakkında sayfamızdaki arama formunu kullanabilirsiniz. 

47 Mardin Uçak Bileti

Mardin ucuz bilet satış günü olarak Pazartesi günlerini tercih edebilirsiniz. En ucuz Mardin uçak bileti fiyatlarını ve Türk Hava Yolları  Pegasus Anadolu Jet inde içlerinde bulunduğu bir çok havayolunu karşılaştırabilirsiniz. 

48 Dalaman Uçak Bileti

Dalaman'a en ucuz uçuşları bulduk. Pegasus & Atlasjet sık sık Dalaman uçuşlarına en iyi fiyatları göstermektedir.Yada en ucuz uçuş günlerini görmek için aşağıdaki tercih ettiğiniz havayolu şirketini seçerek Dalaman uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz. 

49 Muş Uçak Bileti

Cumartesi günleri Muş uçak seferleri daha fazladır. Buna rağmen en ucuz biletleri Perşembe günleri satın alabilirsiniz. Muş uçak bileti aramasında en fazla tercih edilen ucuz havayolları Pegasus Airlines ve Anadolujet olarak belirlenmiştir. 

50 Nevşehir Uçak Bileti

Nevşehir ucuz bilet aramaları nisan ayında daha popüler gözükmektedir. Fiyatların yüksek olduğu dönemlere Nevşehir uçak bileti arıyorsanız biletinizi 60-90 gün önceden alarak %35 e varan indirimden yararlanabilirsiniz. 

52 Ordu Uçak Bileti

Ordu uçak biletleri arasında en uygun fiyatları bulabileceğiniz günler Pazartesi ve Çarşamba günleridir. Ordu ya uçan havayolları arasından uygun fiyatlarla bilet satın almak için Ordu bilet sayfamıza bakabilirsiniz. 

55 Samsun Uçak Bileti

Samsun'a bilet arayan yolcular genellikle Giresun uçuşlarına da baktılar. Samsun uçak bileti satın almak ve tercih ettiğiniz havayollarını araştırmak için sayfamıza bakabilirsiniz. 

63 Şanlıurfa Uçak Bileti

Şanlıurfa Havalimanı Türkiye'nin en uzun pistine sahiptir. Güney Doğu Anadolu bölgesinin Hac uçakları genelde bu havaalanından sefer düzenlemektedir. Şanlıurfa uçak bileti araması için sayfamıza bakabilirsiniz. 

73 Şırnak Uçak Bileti

Şırnak Havaalanı şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunmakta olup, Şırnak uçak bileti sayfamızada havaalanından şehir merkezine ulaşım alternatiflerini bulabilirsiniz. 

58 Sivas Uçak Bileti

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merkezine 20 km uzaklıkta olup, Ucuz uçuşların bulanabileceği en uygun ay Kasım ayıdır. Sivas'a uçan havayolları arasından en ucuz biletleri bulmak için Sivas uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz. 

61 Trabzon Uçak Bileti

Trabzon uçak bileti arayan yolcularımız ortalamaya göre en ucuz biletleri 60-90 gün önceden almışlardır.  Buna rağmen son 15 gün kala bilet arayan yolcularımızda %25 e yakın indirimlerden yararlanmışlardır. 

65 Van Uçak Bileti

Van Turizm açısından giderek gelişmekte olup özellikle ilkbahar sonunda ve Haziran ortasında uçuş yoğunluğu bulunmaktadır. Yüksek dönemde ucuz Van uçak bileti satın almak için 60 gün öncesinden biletlerinizi almanızı tavsiye ediyoruz.