Uçak Bileti Satın Alma Telefon Numarası 0850 333 0 848

Ordu Ucuz Uçak Bileti Bul

Ordu ucuz uçak bileti fiyatları bulmak için sayfamızdan tek yön veya gidiş dönüş Ordu yönüne uçuşları sorgulayın. Fırsat Ordu uçak biletleri.

 

ORDU HAVAALANI ( GİRESUN HAVAALANI)

BÖLGESİ

Ordu, Karadeniz bölgesinin en sevilen şehirlerinden bir tanesi arasındadır. Türkiye’nin en kalabalık dokuzuncu şehri olarak bilinen Ordu, aynı zamanda Karadeniz’in de en kalabalık şehirlerinden bir tanesidir. Daha önceleri Trabzon’a bağlı olan Ordu, sonraları il olmuştur. Yeşilliklerin arasında birbirinden farklı kültürel ve doğal ögelere ev sahipliği yapan Ordu’da bir de Ordu üniversitesi yer almaktadır. Turizm açısından da yaylaları ve yamaç paraşütü ile dikkat çeken ve her yıl hatrı sayılır turist çeken bir şehir olarak da bilinmektedir. İklim özellikleri olarak tamamen Karadeniz iklimini yaşatan Ordu, yaz-kış düzenli olarak yağış alan, havanın genel olarak kapalı olduğu, yaz aylarının bile bazen üneşli ancak serin geçtiği şehirlerimizden bir tanesidir.

HAVAALANINDAN ORDU ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

Ordu havaalanından şehir merkezine ulaşım öncelikli olarak Havaş ve yolcu servisleri ile sağlanmaktadır. Bireylerin en çok tercih ettikleri ulaşım hizmetleri olan Havaş’ın yanında, yolcu servisleri ile ilgilenmek istemeyen bireyler araç kiralama ve taksi seçenekleri ile de şehir merkezlerine ulaşımlarını gerçekleştirebilmektedirler. Ordu ve Giresun arasındaki mesafe oldukça kısa olduğu için iki şehir arasında hizmet veren belediye otobüsleri ve turizm şirketleri de yer almaktadır. Ancak bu tarz ulaşım firmaları düzenli hizmet sağlamadıkları için bireyler genel olarak yolcu servislerini kullanmaktadır. Şehir merkezine ulaşım birbirinden farklı yollar ile sağlanabildiği gibi bireyler özel araçları ile de navigasyon sistemleri aracılığı ile kolaylıkla merkeze ulaşımlarını gerçekleştirebilmektedir.

BELEDİYE OTOBÜSÜ

Ordu havaalanından şehir merkezine ya da Giresun gibi farklı illere ulaşım bazı belediye otobüsleri ile sağlanabilmektedir. Belediye otobüs saatleri ve sıklıkları aşağıda belirtilmektedir. Bunun dışında ise şehir merkezine ulaşım minibüsler ya da dolmuşlar ile çok fazla sağlanmamaktadır. Genel olarak havaalanından bireyler merkeze ulaşımlarını Havaş ve yolcu servisleri ile sağlamaktadır. Havaşın kullanılma sebepleri arasında her noktaya kolay ulaşabilmeleri ve sıklıkla hizmet vermeleri de yer almaktadır.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Terminal numarası: 444 1 052

YOLCU SERVİSLERİ VEYA HAVAYOLU TUR ŞİRKETLERİNİN ULAŞIMI

Ordu havaalanında bireylerin en çok tercih ettikleri ve hizmet veren ulaşım türü Havaş olarak bilinmektedir. Yolcu servisi olarak da adlandırılan Havaşlar, yolcuların şehir merkezine ve ilçelere taşınması noktasında hizmet vermektedir. Havaş genel olarak havaalanından Ordu ve Giresun merkezlerine hizmet vermektedir. Havaalanından Havaş ile Ordu’ya ulaşım yaklaşık 90 dakika olup, ücretleri ise Ünye, Fatsa, Kumbaşı ve Ordu’ya göre değişiklik göstererek, 8tl ile 18tl arasında yer almaktadır. Havaş ile Giresun merkeze ulaşım ise yaklaşık 65 dakika sürmektedir. Ücretleri ise Giresun, Keşap, Espiye ve Tirebolu’ya göre farklılık göstermektedir. Genel olarak ücretleri 10tl ile 17tl arasındadır.

 

TAKSİ

Günümüzde neredeyse her havaalanın da taksi hizmetleri sunulmaktadır. Çevreyi bilmeyen ya da ulaşımını taksi ile gerçekleştirmek isteyen bireylerin kullandığı taksi hizmetleri Ordu Giresun Havaalanın’da da terminal çıkışının noktasında gerçekleştirilmektedir. Taksi ücretleri ise genel olarak gidilen mesafenin uzaklığına göre değişebilmektedir. Ordu ile Giresun arasındaki taksi ücretleri yaklaşık 180tl olarak hesaplanırken, havaalanından şehir merkezine ulaşım ise 50tl ile 100tl arasında değişebilmektedir. Taksi ücretleri ve Ordu Havaalanın da yer alan taksi durağının bilgileri ve iletişim numaraları aşağı da yer almaktadır.

Havalimanı taksi durağı: 0 452 811 20 44

ARAÇ KİRALAMA

Araç kiralama, havaalanlarında vazgeçilmez ulaşım hizmetleri arasında yer almaktadır. iş adamlarının ve bölgeyi daha iyi görmek isteyen bireylerin tercih ettikleri araç kiralama adına ise Ordu havaalanı çevresinde birbirinden farklı araç kiralama firmaları yer almaktadır. Genel olarak ise araç kiralama ücretleri günlük en düşük 150tl’den başlamaktadır. Belirtilen fiyat, araçların modeline, markasına ve kiralanma süresine göre değişiklik gösterebilmektedir. En yüksek araç kiralama fiyatları ise bölgede 800tl olarak bilinmektedir. Aşağıda Ordu Giresun Havaalanın da yer alan araç kiralama firmaları ve iletişim numaraları verilmektedir.

Ordu Giresun Havaalanı Rent a Car: 0 530 552 83 61

Ordu Oto kiralama: 0 532 174 50 08

Ordu Araç Kiralama: 0 530 171 52 52

Çakra Rent a Car: 0 530 479 95 13

Ordu Araç Kiralama Rent Go: 0 545 856 06 76

01 Adana Uçak Bileti

Adana havaalanına bir uçuş planlıyor ve uygun fiyatlarla seyahat etmek istiyorsanız bir çok ipucu bulunan Adana uçak bileti sayfamızdan faydalanabilirsiniz.  

02 Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman Şehrine seyahat eden yolcularımız biletlerini daha ucuza almak için Sabiha Gökçen havalimanı üzerinden biletlerini temin ederek %30'a varan indirimli bilet buldular. 

06 Ankara Uçak Bileti

Ankara Esenboğa Havalimanına ulaşmak için seyahat edebileceğiniz havayolları : Türk Havayolları ve Pegasus havayolları dır. Türkiye içinden bir çok noktadan uçuşlar bulunmaktadır. Ankara Fırsat uçak bileti fiyatları için Ankara ucuz uçak bileti sayfamıza bakınız.  

07 Antalya Uçak Bileti

Antalya Havalimanına ister tek yön ister gidiş dönüş seyahat için bilet arayın Sayfamızdan satın alabileceğiniz havayolları : Türk Havayolları ,OnurAir,Pegasus havayolları Sunexpress , Atlas Global ve Anadolu Jet  dır. İndirimli Antalya ucuz uçak bileti sayfamıza veya Alanya Gazipaşa uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz.  

08 Artvin Uçak Bileti

Artvin havaalanına bilet aramak için birçok alternatif arasından size uygun olanı bulun. İndirimler, fırsatlar ve kampanyaları hemen bulun. Artvin uçak bileti sayfamızdan listeleyebileceğiniz havayolları : Türk Havayolları , Anadolu Jet , Sunexpress , Pegasus havayolları , Atlas Global ve OnurAir dır. 

72 Batman Uçak Bileti

Batman'a uçuş yapan yolcuların geneli Diyarbakır ve Mardin uçak seferlerini de değerlendirmektedir. Sizde Batman uçak bileti  fırsat ve ucuz ipuçlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

12 Bingöl Uçak Bileti

Bingöl havaalanı şehir mekrezine 20 Km uzaklıkta bulunmakta olup Bingöl'e seyahat eden yolcularımız alternatif olarak Muş havaalanı uçak bileti fiyatlarınıda kontrol ederek bilet almışlardır. Daha fazla bilgi için Bingöl uçak bileti Sayfamıza bakabilirsiniz. 

48 Bodrum Uçak Bileti

Bodrum ilçesi Muğla ilimize bağlı bir tatil yöresidir. Bodrum uçak seferleri genelde Nisan sonunda doluluk göstermekte olup uygun fiyatlarla seyahat etmek için fırsat fiyatları Ocak Şubat Mart aylarında bulanabilir. Daha fazla bilgiyi Bodrum uçak bileti sayfamızda bulabilirsiniz. 

16 Bursa Uçak Bileti

Bursa'ya yapacağınız seyahat için İstanbul Sabiha Gökçen havalimanını da tercih edebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanından Bursa'ya rahat ve çok çeşitli ulaşım seçenekleri bulunmaktadır. Sanayi devi Bursa yolculuğunuz ve Bursa ya yapacağınız seyahat öncesi Bursa uçak bileti sayfamıza bekleriz.  

20 Denizli Uçak Bileti

Denizli'ye seyahat eden misafirlerimiz yüksek dönemlerde Isparta havaalanından da fiyatlara bakarak %20 tasarruf sağlamışlardır. Bir çok bilgiye Denizli uçak bileti sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

21 Diyarbakır Uçak Bileti

Diyarbakır ilimize özellikle İstanbul ve Ankara 'dan yoğun uçak seferleri olmasına rağmen günümüzde Antalya ve İzmir dende haftanın belirli günlerinde seferler bulunmaktadır. Ayrıca Diyarbakır uçak bileti araması yapmadan önce sayfamıza bakmanızı öneririz. 

23 Elazığ Uçak Bileti

Elazığ havayolları taşımacılığı açısından yoğun yolcu talepleri Haziran ve Eylül ayları arasındadır. Uygun fiyatlarla bilet alan yolcularımız uçuş fiyatlarının yüksek olduğu dönemler den 60 gün önce biletlerini temin ederek %25 e yakın indirimlerden faydalanmışlar detaylı bilgiler için Elazığ uçak bileti sayfamızdan arama yapabilirsiniz. 

24 Erzincan Uçak Bileti

Erzincan yolcularımızın istatistik fiyat karşılaştırma bilgilerine bakarak Erzincan uçak bileti almak için haftanın çarşamba günleri en ucuz bilet bulunan günler olarak dikkat çekmiştir. Diğer bilgiler Erzincan sayfamızda dır. 

25 Erzurum Uçak Bileti

Erzurum'a seyahat etmek istiyor ve uygun fiyatlarla ekonomik biletler arıyorsanız, Erzurum uçak bileti sayfamızdan ücretsiz karşılaştırma yapabilirsiniz.

27 Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep ulaşım seçenekleri arasında yoğun bir şekilde uçak tercih edilmekte olup, Ankara ve İstanbul dan her hafta yüze yakın uçuş bulunmaktadır. Gaziantep uçak bileti fırsatlarını yakalamak için en az 36 gün önce bilet almanızı tavsiye ediyoruz. 

28 Giresun Uçak Bileti

Giresun havaalanı Ordu ve Giresun arasında bulunmaktadır. Giresun yolcuları seyahatleri başlamadan bir buçuk ay önce bilet satın aldıklarında indirimli fiyatlarla ile uçma şansı yakalayabiliyorlar. Sayfamız yardımı ile özel indirimlerle Giresun uçak bileti bulabilirsiniz.

31 Hatay Uçak Bileti

Hatay Havaalanı şehir merkezine 25 km, İskenderun'a 45 km, Reyhanlı'ya 41 km ve Kırıkhan'a 25 km  mesafede olup ucuz bilet almak için en uygun gün ise salı ve çarşamba günlerdir. Kampanyalı Hatay uçak bileti 5 kolay adımda satın almak veya 4 adımda rezervasyon yapmak için sayfamıza bekleriz. 

76 Iğdır Uçak Bileti

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı şehir merkezine 16 Km uzaklıkta bulunuyor. Havaalanından şehir merkezine servisler bulunmaktadır. Iğdır havaalanına aktarmalı ve aktarmasız seferler bulunmaktadır. Iğdır uçak bileti sayfamızdan fiyatlar ve seferler hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

 

34 İstanbul Uçak Bileti

Türkiye'nin en fazla uçak yolcusu taşıyan şehri İstanbul 'a yolculuk yapacaksanız ve ucuz biletler arıyorsanız İstanbul Anadolu yakasında bulunan Türk Hava Yolları , Pegasus , Anadolu Jet veya Sunexpress ile Sabiha Gökçene uçak bileti araması yapabilirsiniz. Ayrıca Avrupa yakasında bulunan İstanbul Atatürk havalimanı 'nda Onurair, Atlas Global veya Türk Hava Yolları'nın seferlerini tercih edebilirsiniz. İstanbul uçak bileti sayfamızdan tüm istanbul havalimanları seçeneği ile ucuz bilet bulabilirsiniz. 

35 İzmir Uçak Bileti

İzmir'e Türkiye 'nin hemen her havaalanından aktarmalı veya aktarmasız seferler bulunmaktadır. Aktarmalı bilet bulan yolcularımızın aktarma bekletme süresine önemle dikkat etmesi gerekmekte olup İzmir uçak bileti aktarmalı veya aktarmasız sayfamızdan arama yapabilirsiniz. 

46 Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş uçan havayolları genelde indirimli biletleri Kasım ve Şubat ayları arasında satışa açmaktadır. Online olarak Kahramanmaraş uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmak için sayfamızdan faydalanabilirsiniz. 

36 Kars Uçak Bileti

Kars doğu bölgesinin en yoğun hava trafiğine sahip bir başka ilimizdir. Kars uçak biletleri indirim ve fırsatları hakkında sayfamızdaki arama formunu kullanabilirsiniz. 

38 Kayseri Uçak Bileti

Kayseri ucuz bilet aramalarında en ucuz biletlerin haftanın çarşamba günü olduğunu ve seyahat edilecek en ucuz biletlerin obulunduğu ayın ise Ekim ayı olduğunu tespit ettik. Ucuz Kayseri uçak bileti satın almak için sayfamızdan arama yapabilirsiniz. 

42 Konya Uçak Bileti

Konya uçuşları arasında en ucuz bilet alınan günün Perşembe olduğunu tespit ettik. Haftanın diğer günlerine yönelik fiyatları karşılaştırmak için Konya uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz. 

44 Malatya Uçak Bileti

Malatya ya seyahat etmek için en uygun bilet günleri Pazar günleridir. Pazar günü uçak bileti baktığınızda %20 ye varan tasarruf sağlayabilirsiniz. Tüm havayollarının Malataya uçak bileti kampanyalarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

36 Kars Uçak Bileti

Kars doğu bölgesinin en yoğun hava trafiğine sahip bir başka ilimizdir. Kars uçak biletleri indirim ve fırsatları hakkında sayfamızdaki arama formunu kullanabilirsiniz. 

47 Mardin Uçak Bileti

Mardin ucuz bilet satış günü olarak Pazartesi günlerini tercih edebilirsiniz. En ucuz Mardin uçak bileti fiyatlarını ve Türk Hava Yolları  Pegasus Anadolu Jet inde içlerinde bulunduğu bir çok havayolunu karşılaştırabilirsiniz. 

48 Dalaman Uçak Bileti

Dalaman'a en ucuz uçuşları bulduk. Pegasus & Atlasjet sık sık Dalaman uçuşlarına en iyi fiyatları göstermektedir.Yada en ucuz uçuş günlerini görmek için aşağıdaki tercih ettiğiniz havayolu şirketini seçerek Dalaman uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz. 

49 Muş Uçak Bileti

Cumartesi günleri Muş uçak seferleri daha fazladır. Buna rağmen en ucuz biletleri Perşembe günleri satın alabilirsiniz. Muş uçak bileti aramasında en fazla tercih edilen ucuz havayolları Pegasus Airlines ve Anadolujet olarak belirlenmiştir. 

50 Nevşehir Uçak Bileti

Nevşehir ucuz bilet aramaları nisan ayında daha popüler gözükmektedir. Fiyatların yüksek olduğu dönemlere Nevşehir uçak bileti arıyorsanız biletinizi 60-90 gün önceden alarak %35 e varan indirimden yararlanabilirsiniz. 

55 Samsun Uçak Bileti

Samsun'a bilet arayan yolcular genellikle Giresun uçuşlarına da baktılar. Samsun uçak bileti satın almak ve tercih ettiğiniz havayollarını araştırmak için sayfamıza bakabilirsiniz. 

63 Şanlıurfa Uçak Bileti

Şanlıurfa Havalimanı Türkiye'nin en uzun pistine sahiptir. Güney Doğu Anadolu bölgesinin Hac uçakları genelde bu havaalanından sefer düzenlemektedir. Şanlıurfa uçak bileti araması için sayfamıza bakabilirsiniz. 

73 Şırnak Uçak Bileti

Şırnak Havaalanı şehir merkezine 9 km uzaklıkta bulunmakta olup, Şırnak uçak bileti sayfamızada havaalanından şehir merkezine ulaşım alternatiflerini bulabilirsiniz. 

58 Sivas Uçak Bileti

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merkezine 20 km uzaklıkta olup, Ucuz uçuşların bulanabileceği en uygun ay Kasım ayıdır. Sivas'a uçan havayolları arasından en ucuz biletleri bulmak için Sivas uçak bileti sayfamıza bakabilirsiniz. 

61 Trabzon Uçak Bileti

Trabzon uçak bileti arayan yolcularımız ortalamaya göre en ucuz biletleri 60-90 gün önceden almışlardır.  Buna rağmen son 15 gün kala bilet arayan yolcularımızda %25 e yakın indirimlerden yararlanmışlardır. 

65 Van Uçak Bileti

Van Turizm açısından giderek gelişmekte olup özellikle ilkbahar sonunda ve Haziran ortasında uçuş yoğunluğu bulunmaktadır. Yüksek dönemde ucuz Van uçak bileti satın almak için 60 gün öncesinden biletlerinizi almanızı tavsiye ediyoruz.