Barselona Uçak Bileti sorgulama en ucuzu Burada 0216 348 04 04 . Çünkü en Ucuz Uçak Bileti sitesi olan ucuzucakbileti.org sizlere an ve an bütün havayollarının fiyatlarını göstermekte ve karşılıklı seferlerini  fiyat emirleri oluşturarak sorgulamaktadır.  Örneğin bugün çıkacak bir barselona uçak bileti Kampanyalarını size  saatler önce  haber vererek  bütün promosyon bilet alan kişilerden önce  uçaktaki yerinizi  almanızı  sağlamaktadır.

En ucuz Barselona Uçak Bileti Garantisi

En güncel  ve anlık fiyatları  Barselona uçak bileti Fiyatını , kurallarını kontrol etmek ve sizlere sunulan en ucuz uçma keyfini  bizlerle yaşamanız için iletişim bilgilerinizi bize ulaştırabilirsiniz.  Yada Üye ol kısmından üye olup en ucuz uçak bileti için sizlere sunduğumuz fiyatlardan anında yararlanmaya başlaya bilirsiniz. Her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmak istemekteyiz.

İspanyada bulunan Barcelona ismini rivayetlere göre almaktadır. İlk mitolojik Hercules şehrin kurucu bağlıyor. İkinci efsane MÖ 3. yüzyılda ailesi sonra şehir Barcino adlı tarihsel Kartaca Hamilcar Barca , Hannibal babası , doğrudan şehrin temele bağlıyor . İsmini buna göre alıyor Barselena yada Barcelona şehri.    M.Ö 15 , Romalılar ” Mons Taber ” , çağdaş belediye binası ( Plaça de Sant Jaume ) yakınındaki küçük bir tepe üzerinde merkezli bir Castrum’u ( Roma askeri kampı ) olarak kasaba yeniden çizdiler .

İspanya İç Savaşı sırasında , şehir , ve genel olarak Katalonya , kararlı Cumhuriyet vardı . Bir çok işletme ve kamu hizmetleri CNT ve UGT sendikalar tarafından ” kolektifleştirme ” edildi .   Barcelona iç savaşın yıkım rağmen , havaalanlarını ve uçak sanayisini nispeten geliştirdi , İspanya en büyük ikinci kenti olmayı başardı ve bir çok göç alarak kendini geliştirmeyi bildi.

Sizde tarih kokan bu şehre gerek is seyehati gerekse gezmek üzere gitmek isterseniz barselona uçak biletiniz bizde hazır.

FACEBOOK TWİTTER GOOGLE PLUS
  • YORUM YAP
  • YORUMLARI GÖR
  1. Ahmet Raşit Akoğuz 16/04/2015

    Dünya futbolunda Barselona önemli bir markadır. İspanya futbolu dendimi iki takım akla gelir. Zenginlerin takımı Real Madrid. Emekçilerin takımı Barselona. Ben Barselona takımını tutuyorum. En büyük hayellerimden biri de Barselona stadında maç seyretmekti. Türkiye uçuşlarında siteyi kullanıyordum. Barselona uçuşum için de siteye girip en ucuz uçuş biletimi kolayca aldım.


  2. Saliha Zeynep Bülent 08/05/2015

    İspanya – Fransa sınırında bulunan Barselona, İspanya’nın en büyük kentlerinden biridir. Muhteşem futbol karşılaşmalarıyla tanıdığımız bu şehir, aynı zamanda tarihi binalarıyla da oldukça zengindir. Ben de bir futbol sever olarak, UEFA’nın beş yıldızlı stadyumlarından birinde efsanevi futbol karşılaşmalarından birini heyecanla izlemek istiyordum. En yakın maça, sitenizdeki kampanyalı uçak biletimi aldım, teşekkürler.


Yorum Yap !