Uçak Bileti Satın Alma Telefon Numarası 0850 333 0 848

Anadolujet Uçak Bileti Ara

ANADOLUJET UÇAMAYAN KALMASIN !

TARİHİ
SEYAHAT BİLETLERİ
UÇUŞ NOKTALARI
HİZMET POLİTİKALARI
BİLGİ VE REKLAMLAR
TARİHİ

AnadoluJet, 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları amacıyla Türk Hava Yolları 'nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak kurulmuştur. Maliyet avantajlarının bilet ücretlerine yansıtılmasıyla uçakla seyahat daha cazip hale getirilmiştir. Ankara hatlarındaki yolcu sayısı %65 artmış, doluluk oranları %85 seviyelerine gelmiştir. 5 uçakla operasyona başlayan AnadoluJet, ilk yılında 8 uçaklık, 2010 yılının ilk yarısında ise 16 uçaklık bir filoya ulaşmıştır. 2012 ortalarında ise 20 uçakla hizmet vermekteydi.

 

SEYAHAT BİLETLERİ

Anadolujet Ucuz Uçak Bileti

Anadolu'nun her köşesine en uygun fiyatlarla seyahat imkanı tanıyan Anadolujet, her geçen gün yolcu kapasitesini ve kalitesini arttırmaktadır. Öncelikli hedefleri konfor ve kalite olan anadolujet yolcularına çok önem vermektedir. Anadolujet biletlerini müşteri temsilcilerimize ait 0850 333 0 848 numaralı telefonu arayarak satın alabileceğiniz gibi, web sitemiz üzerinde bulunan uçak bileti arama formunu kullanarak da alabilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz her güzergahta biletleri bulabilir ve güvenli bir şekilde biletinizi satın alabilirsiniz.

UÇUŞ NOKTALARI

Anadolujet uçak bileti 59 Tl den başlayan fiyatlarla Ucuzucakbileti.org 'da ! . Anadolu havayolları  ile ucuz fiyatları sizlere sunuyoruz. Özellikle Ankara kalkışlı uçuşlar gerçekleştiren Anadolu jet İstanbul 'dan ise Sabiha Gökçen 'den uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Anadolujet  Trabzon, Diyarbakır ,Şanlıurfa, Samsun, İzmir, Sabiha Gökçen, Çanakkale, Bodrum, Gaziantep, Erzurum, Elazığ, Malatya, Hatay vb.

İş birliğimizin sürekli olması dileğiyle.

HİZMET POLİTİKALARI

Başkentin konumuna yakışır şekilde hizmeti tüm Anadolu'ya; cazip ücretlerle güvenli, hızlı ve zamanında uçuşlarla temel ihtiyaç olarak yaygınlaştırmak istenmiştir. Ulaşım ağını günden güne arttırarak hava ulaşımının sektör içindeki yerini daha sağlam bir temele oturtmak istemektedir. Sloganı: "Uçmayan Kalmasın!"

Anadolujet Türkiye havacılık sektörünün kaliteli markalarından biridir. Kuruluşundan bu yana gösterdiği hizmet ile kendini ispatlamış ve bir çok alanda üstünlüğünü sağlamıştır. Ucuzucakbileti.org web sitemizde Anadolujet hava yolunun uçak biletlerini sorgulatabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı istediğiniz tarihler aralığında uçak bileti sorgulayabilirsiniz.

BİLGİ VE REKLAMLAR

Anadolujet uçak bileti satın almak istiyorsanız yani uçuşlarınızı anadolujet firması ile gerçekleştirmek istiyorsanız. Web sitemiz üzerinde bulunan uçak bileti arama formunu kullanabilir ve anadolujet firmasına ait uçak seferlerini listelebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız uçak bileti satışı işlemleri 3d security güvenlik sistemi ile korunaklı bir şekilde gerçekleşmektedir. Böylelikle siz değerli müşterilerimize daha güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

2 Yorum

  1. Ahmet Raşit Akoğuz on 20 Nisan 2015 at 21:00

    Geçen hafta işim sebebi ile Ankara’ya gitmem gerekti. Hemen “ucuzucakbileti.org” a girdim ve biletimi aldım. Gazipaşa’dan aktarmalı olarak aldığım bilet çok ucuza geldi. Anadolu Jet ile Ankara’ya gittim ve çok memnun kaldım. Herkes çok kibardı ve uçuşta hiçbir sorun çıkmadı. Ankara’ya yolunuz düşer ise tavsiyem “ucuzucakbileti.org” ve Atlas Jet.

  2. Emine Selcen İmre on 10 Mayıs 2015 at 21:00

    Sitemde bir çok hava yolu firmalarından yararlanılmaktadır.Bunlar hakkında yeterli sayıda bilgi seferleri ile ilgili yorumlar yer almaktadır.Bunlardan birisi olan Anadolu jet’e ulaşmak oldukça basittir.Telefon ve internetten online bilet alarak her zaman ulaşmak münkündür.Özellikle müşteri memnuniyetini dikkate alan anadolu jet ile yolculuk yapmak keyif ve hizmet bakımından güven verici olabilir.

Müşterilerimizden Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.