Uçak Bileti Satın Alma Telefon Numarası 0850 333 0 848

Atlas Global Uçak Bileti Ara

HAYELLERİN ÜSTÜNDE BİR DÜNYA !

ATLAS GLOBAL DÜNDEN BUGÜNE TARİH
ATLAS GLOBAL İLE SEYAHAT BİLETLERİ
ATLAS GLOBAL UÇUŞ VARIŞ NOKTALARI
ATLAS GLOBAL HİZMET POLİTİKALARIMIZ
ATLAS GLOBALAR SEÇTİĞİMİZ NOTLARIMIZ
ATLAS GLOBAL DÜNDEN BUGÜNE TARİH

 Atlas Global 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan havayolu, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.Turizm ve havacılık dünyasındaki son makro gelişmelerden sonra IATA üyesi olan ve IOSA tescilini alan havayolu, tarifeli havayolu olarak büyümeye ve bu doğrultuda iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80’e çıkarmaya karar vermiştir. 1 Şubat 2006 itibariyle Öger Grubu’nun Atlas Global’te bulunan % 45’lik hissesi devralınmıştır ve havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Murat ERSOY getirilmiştir.

 

ATLAS GLOBAL İLE SEYAHAT BİLETLERİ

Ucuz Uçak Bileti Atlasjet Hava Yolları

Atlas Global ile seyahat etmenin en kolay yolu arama sistemimiz üzerinden istediğiniz güzergahları seçerek havayolu filitresinden Atlas Global uçak bileti satın alabilirsiniz. Bir çok güzergaha hem konforlu hemde daha ucuz fiyatlara seyahat edebilirsiniz.  

ATLAS GLOBAL UÇUŞ VARIŞ NOKTALARI

21 farklı uçuş noktasına uçabilen Atlas Global ucuz uçak bileti ilk uçuşunu ise 1 haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Yolcusunu en çok seven havayolu sloganıyla 2001 tarihinden bu yana Tüm dünyaya kaliteli hizmet vermek için çabalamaktadır. Diğer hava yollarına göre ucuz uçak bileti satışlarında rakiplerine 2 boy fark atmayıda bugüne kadar sağladı. Şu anda tahmini olarak 15 filoya sahip olan Atlas Global firması her gün filosuna biraz daha filo ekleyerek uçuş destinasyonlarını arttırmaya çabalamaktadır. Ticari işletme merkezi olarak İstanbul 'da bulanan firma kendisine gelen övgüleri başarı ile kabul etmektedir.

Alıntı : Nisan 2004’e gelindiğinde, Murat Ersoy'un önderliğinde Atlas Global’te yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. 14 Haziran 2004’te Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından "İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere Atlas Global ruhsatlandırılmış ve 1 Temmuz 2004’ten itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır.

 

 

 

ATLAS GLOBAL HİZMET POLİTİKALARIMIZ

Yeni politikaları arasında ucuz Atlas Global uçak bileti sağlamakla kalmayın. Yolcusunu seven hava yolu firması ile de gönüllere taht kurmayı başardı.

Maksimum uçuş güvenliği sloganı olan teknik ekip uçakları sürekli olarak bakım planlarına göre bakımlarını yapmaktadırlar. JetMil adı altında çıkarttığı kampanya ile müşterileri için bağlılık programı çıkartmıştır. Sahip olduğu bazı uçak çeşitlerinin isimleri şu şekildedir : Airbus A319-100,Airbus A320-200,Airbus A321-100,Airbus A321-200 dır.

Sizlerde böylesine güvenilir firmadan uçak bileti satın almak isterseniz hemen yukarıda bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşınız yada online uçak bileti sorgulama sisteminden ucuz uçak biletinizi online olarak alabilirsiniz.

ATLAS GLOBALAR SEÇTİĞİMİZ NOTLARIMIZ

Sizlerde böylesine güvenilir firmadan uçak bileti satın almak isterseniz hemen yukarıda bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşınız yada online uçak bileti sorgulama sisteminden ucuz uçak biletinizi online olarak alabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Osman Emre Maldar on 3 Mayıs 2015 at 09:00

    Çok sık seyahat eden biriyimdir. Seyahatlerimde çoğunlukla hava yolunu tercih ederim. Hava yolu firmaları gerek uygun uçak biletleri gerekse gideceğiniz noktaya zamanında ve güvenli bir şekilde varmanızı sağlıyorsa tercih edilir. Siteden almış olduğum uygun uçak biletiyle Atlas jet firmasıyla geçirmiş olduğum yolculuk hem rahat hem de istediğim zamanda istediğim yerde olması beni çok mutlu etti.  2. Özmen Üstünel on 19 Mayıs 2015 at 09:00

    Konforlu ve hızlı yolculuk için genelde hava yolunu tercih ederim. Erken dönemlerde bilet alındığında fiyat konusunda da hava yolculuğu çok tasarrufludur. Ancak birçok havayolu firması içinde Atlas jet diğerlerinden ayrılıyor. Bu firmada hem en uygun fiyattaki bileti buluyorum hem de olabilecek en iyi hizmeti aldığıma inanıyorum. Kaliteniz için teşekkürler.