Uçak Bileti Satın Alma Telefon Numarası 0850 333 0 848

Onur Air Uçak Bileti Ara

UÇ TÜRKİYE UÇ !

ONURAİR DÜNDEN BUGÜNE TARİH
ONUR AİR İLE SEYAHAT BİLETLERİ
ONUR AİR UÇUŞ VARIŞ NOKTALARI
ONUR AİR HİZMET POLİTİKALARIMIZ
ONUR AİR SEÇTİĞİMİZ NOTLARIMIZ
ONURAİR DÜNDEN BUGÜNE TARİH

 

Onur Air havayolu şirketi 1992 yılında kurulmuştur. 1992 Mayıs'ından itibaren ilk uçuşlarına başladı. 20 ülkede 80 noktaya, iç hatlarda ise 12 noktaya sefer düzenlemektedir. İlk seferlerine iki adet Airbus A320 kiralayarak başladı. 2003'te düşük ücretli yerel uçuşlara başladı. Onur air yaklaşık olarak yıllık 1.4 milyon yolcu taşımaktadır. Tur 2009 özel yarışmasını 436 puanla 1.sırada tamamlamıştır. Türkiye'de EN9110:2005 Kalite ve Standardizasyon Belgesi'ne sahip havayolu kuruluşudur.

ONUR AİR İLE SEYAHAT BİLETLERİ

onurair ucuz uçak bileti

Ortalama 23 uçak filosuna sahip Onur Air 1992 yılından bu yana sizlere hizmet vermektedir. Şu anda Türkiye 'nin en özel charter seferlerinin çoğunu yapmakta ve THY ile ortak çalışmaktadır. "Uç Türkiye Uç" sloganıyla dünyaya ün yayan Onur Air havayolu firması Türkiye 'de birçok ilke imza atmaktadır. En son sunduğu kampanyasında 19 TL ye uçak bileti sağlamıştı. Özellikle sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi bir çok özel günde uçak biletlerinde harika kampanyalar ve indirimler yapması ile ünlenmiştir. Paranın herşeyden önce gelmediğini bir çok kez bizlere anlatan OnurAir 'i taktire şayan görmekteyiz. Vatandaşların ceplerini yakmadan ucuz Onur Air uçak bileti satın alma fırsatını kaçırmayın.

 

ONUR AİR UÇUŞ VARIŞ NOKTALARI
İstanbul - Adanakarşılık uçuşu Adana - İstanbul
İstanbul - Antalyakarşılık uçuşu Antalya - İstanbul
İstanbul - Bodrumkarşılık uçuşu Bodrum - İstanbul
İstanbul - Dalamankarşılık uçuşu Dalaman - İstanbul
İstanbul - Diyarbakırkarşılık uçuşu Diyarbakır - İstanbul
İstanbul - Elazığkarşılık uçuşu Elazığ - İstanbul
İstanbul - Erzurumkarşılık uçuşu Erzurum - İstanbul
İstanbul - Gaziantepkarşılık uçuşu Gaziantep - İstanbul
İstanbul - İzmirkarşılık uçuşu İzmir - İstanbul
İstanbul - Malatyakarşılık uçuşu Malatya - İstanbul
İstanbul - Trabzonkarşılık uçuşu Trabzon - İstanbul
İstanbul - Samsunkarşılık uçuşu Samsun - İstanbul
İstanbul - Gence karşılık uçuşu Gence  - İstanbul
İstanbul - Lefkoşa karşılık uçuşu Lefkoşa  - İstanbul
İstanbul - Odessa karşılık uçuşu Odessa  - İstanbul
İstanbul - Urmiya karşılık uçuşu Urmiya  - İstanbul
İstanbul - Erbilkarşılık uçuşu Erbil - İstanbul
ONUR AİR HİZMET POLİTİKALARIMIZ

Yeni bir noktaya uçuş açarken temel olarak, yolcularımızın yoğun olarak tercih ettiği uçuş noktalarına ulaşmayı prensip edinen Onur Air, bu güzergahlarda her zaman sefer adetlerini artırarak büyümeyi hedefliyor. 

Onur Air günün en çok tercih edilen saatlerinde uçuş gerçekleştirerek yolcularına tarife düzenli bir uçuş planı hedeflemiştir. En başta uçuş güvenliğini esas alan yapısıyla uçak bakımı ve uçuş ekibinin kalitesi konularında hiçbir şeyden kaçınmayarak yolcularının emniyet ile seyahatini gerçekleştirmesini hedeflemiştir.

ONUR AİR SEÇTİĞİMİZ NOTLARIMIZ

ZAGROSJET ile CODE SHARE İŞBİRLİĞİ

Zagrosjet ile havayolu arasında yapılan Code Share Anlaşması neticesinde  , Istanbul - Erbil - İstanbul ek olarak Ankara - Erbil - Ankara uçuş hatlarında Zagrosjet kodu ile gerçekleşen tüm seferler ortak yapılmaktadır. Karşılıklı satış anlaşması nedeni ile de söz konusu  uçuşlar için, Onur Air Pnr kodu ve uçuş numaraları ile Onur Air biletleri satın alınabilmektedir.

Söz konusu Uçuşlarda , Operating Carrier olan Zagrosjet ‘in taşıma kuralları vardır.

Yapılan istatistik ile 2011 yılı sonunda Onur Air, 16 milyon müşteri sayısı ile yurt içi seferlerde en fazla yolcuya hizmet veren özel havayolu firması unvanına sahip olmuştur.

2 Yorum

  1. Ayşe Cansu Yaşa on 21 Nisan 2015 at 21:00

    Benim gibi hem zaman hem konfor açısından mümkün oldukça uçak yolculuğu tercih eden herkese bu siteden ve Onurair’ den bilet almasını tavsiye ederim. Onurair’in birçok güzergâhında uçak yolculuğu yaptım. Ben de bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu firmayı ve bu siteyi tercih etmeye başladığım günden beri en ufak sorun yaşamadım.

  2. Mehmet Ziya Pançar on 23 Nisan 2015 at 21:00

    Ani gelişen iş seyahatim için bu siteye bakmıştım. Tüm havayolu firmalarının yer aldığı, saat seçeneklerinin fazla olduğu, ayrıca ucuza bilet bulabildiğim yerlerden biriydi. Sitesinin kolay anlaşılır olması bilet alışlarından sonra hiç problem yaşanmaması her zaman beni bu siteden bilet almamı sağlar. Saat olrak ve ucuzluk olarak bana uyan Onurair uçak biletimi de yine bu siteden aldım.

Müşterilerimizden Yorumlar

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.