izmir istanbul uçak bileti veya izmir istanbul ucuz uçak bileti sorgulamasını sitemizden yapabileceğiniz gibi arayarakta yardım alabilirsiniz. Online yurt dışı ve yurt içi uçak bileti sorgulaması bir çok sitede mevcuttur ancak yapılan yazılım üzerinde bir çok destinasyon sizin vereceğiniz bilgilere göre kırılıma girerek en uygun fiyatı çıkartıyor. İzmir gibi tarihi bir yere gezi seyehatı yapmak iste heyecan verici. En çok bilet sattığımız izmir herkes tarafından bilinirki harkülade bir şehirdir. Saat kulesiyle meşhur olan bu şehirde aynı zamanda kordon olarak adlandırılan ve üniversite öğrencilerinin bu çim alanda akşam sefası yaptıkları bilinmektedir. Öğrenci cenneti olan izmir geçiminin bir kısmını burdan karşlamaktadır. Gelişen sanayi ile bir çok kişi buraya iş bulma aracılığı ile gitmekte ve buraya giderkende uçak bileti kullanmaktadır. Türk havayolları  izmire uçarken pegasus ve atlasjet de aynı şekilde THY ye uymuş ve seferler düzenlemeye başlamışlardır. Erken rezervasyon döneminde ve belirli kampanyalarda en uygun en ucuz uçak bileti için hemen ucuzucakbileti.org adresini aramayı unutmayınız.

İzmiri aslında hepimiz yada bir çoğumuz İzmir Saat Kulesiyle hatırlar. Tam bir öğrenci kendi olan izmirde bir çok ilçe bulunmaktadır. Adnan Menderes havalimanına ulaşım ise herşekilde çok kolay. Gerek metro hattı gerekse münibüs hattı her zaman çalışmaktadır. İzmir Kordon dünyaya ün salmış bir caddesi olmakla beraber hem karşıyaka`da hemde öbür yakada 1 er tane bulunmaktadır. Şarkılara konu olan ALSANCAK Garı ise tam bir tarih kokuyor. İzmirde bulunan hayvanat bahçesi ise TÜRKİYENİN en büyük fuar organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Manisaya ise 1 saat uzaklıkta olan izmire uçak bileti ise tüm şehirlerden yapılabiliyor.

Kıbrıs izmir uçak bileti ve Trabzon izmir – İzmir KIBRIS uçak bileti gibi sorguları ise sitemiz üzerinden yapabiliyorsunuz

FACEBOOK TWİTTER GOOGLE PLUS
  • YORUM YAP
  • YORUMLARI GÖR
  1. İbrahim Onat Belge 27/04/2015

    Kızım İzmir üniversitesini kazanınca çok sevinmiştik. Kaydını yaptırmaya gitmek için havayolunu tercih edelim ve öğrensin tek başına gidip gelmeyi diye düşünmüştük. Hangi siteye baktıysak fiyatlar bütçemizi aşıyordu. Sonra kızım bu siteyi buldu. Ucuz biletle uçmanın keyfini yaşadık. Hala bu siteden bilet alıyoruz ve bir kere bile internet üzerinden bilet alışı yaptığımız halde sorun yaşamadık. Artık diğer sitelere bakma gereği bile duymuyoruz.


  2. Nuhaydar Akbilmez 28/04/2015

    Daha önce bir web sitesinden aldığım uçak biletinde aksilikler yaşamıştım. Fakat bu siteyi duyduğumda çok güvenilir olduğunu da duydum. İzmir’e bir uçak bileti aldım. Çok memnun kaldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Üstelik aldığım uçak bileti de oldukça uygun fiyatta bu sitede yer almakta. Bir daha uçak biletine ihtiyaç olduğum da ilk bu siteye geleceğim.


Yorum Yap !