THY uçak Bileti

Türk Hava yolları Uçak Bileti

Thy Uçak bileti  almak ve daha detaylı bir uçuş bilgisi için bizi arayınız . 0216 348 04 04 çağrı merkezimizde sizlere en uygun ve en ayrıcalıklı seyehatları sunuyoruz. Türkiye nin milli Hava yolları Thy filosunu tüm dünyada seçkin bir nitelik kazanacak kadar yeniledi. Bunun yanına Global dünyanın en iyi 10  hava yolları  arasında  yer almayı başardı.  Bunun yanında  Thy satış işlemlerinide hızla geliştirmekte  ve müşterilerine  unutulmayacak kadar iyi  bir hizmet vermenin amacını taşımaktadır.  Milli hava yollarımız tüm ülkelerde bilinmekte ve tercih edilmekle birlikte hava yolu taşımacılığında ön sıralara  ilerlemiştir.

Thy  açılımı Türk Hava Yolları  yada  ingilizce olarak  Turkish Airlines şeklinde 3  şekilde karışınıza dünyanın neresinde olursanız olun çıkabilir. Bangkong da  Tokya Newyork  bir çok plazada ve bilbodlarda satış pazarlama reklamlarını görebilirsiniz.Diğer yandan bir çok ülkede promosyonlu uçak bileti kampanyaları  ile yolcu sayısını şimdiye kadarki en yüksek seviyesine çıkarmıştır.

Thy ekonomi ve business Klass Koltuklarının yanı sıra  önce First Klass ve sonrasında Comfrot Klass koltukları ile yurt dışında her kesme hitap edecek seçenekte ve yine herkesimin kendi bütçesine göre ucuz uçak bileti  ve ucuz koltuk  felsefesinide en iyi şekilde ilerletmeye devam ediyor. Özellikle Ekonomi fiyatlarına çok yakın olan Comfort sınıfı  koltuklarda  uzun seyahatlerde businesse sınıfına çok yakın bir hizmet ve kaliteyi sunuyorlar.First Klass yolculuklarda ise Thy ile hem ücret avantajı hemde evinizden limuzin servis ile  hava alanına bedava transfer hizmeti ,  İstanbul da yapacağınız stoplarda  bedava istanbul turu ve otel hizmeti gibi  bir çok hizmeti ücretsiz sunuyor. Ekonomi sınıfda uçarken ise ister promosyonlardan uçak biletinizi  alın ister yüksek fiyatlardan alın fark etmeksizin önceden yemek rezervasyonu  koltuk rezervasyonu  online checkin hizmetlerinin hepsini alabiliyorsunuz. Bir çok hava yolu bunun aksine  belirli koltuklarını promosyon bilet alanlara bırakıp bir ayrımcılık yaratabiliyor. Hatta bunun ötesinde ücretle yemek ve içicek satabiliyor. Thy  Bunların yanında  tamamen fiyat ayırt etmeksizin hizmetlerini fazlasıyla veriyor. Bu yazımızda Thy fazla övmediğimizi  söyleyebiliriz.  Ancak hizmet kalite standartları yanında  personel ve  uçuş ekibininde  ayrı bir kaletisi mevcuttur.

THY uçak bileti  almak ve diğer işlemleriniz için üstteki menülerden yardım alabilirsiniz. Dilerseniz bizi arayın ve size  en ucuz uçak bileti bulalım.  çağrı merkezi 0216 348 04 04

Bizi  tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

İyi yolculuklar.

FACEBOOK TWİTTER GOOGLE PLUS
  • YORUM YAP
  • YORUMLARI GÖR
Yorum Yap !