uçak seferleri

Uçak bileti sorgulama artık çok kolay, sürekli gelişen teknolojiyle birlikte siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Ucuz uçak bileti sorgulama sistemi bir çok varyasyonu ön plana alarak oluşturuyoruz. Misal istanbul izmir uçak bileti aramaktasınız. Yukarıda bulunan uçak bileti arama formunu kullanarak gerekli bilgileri yazdığımızda sistem arka tarafta Türk havayolları, Pegasus, Atlasjet, onurair gibi bir çok firmanın uçuş güzargahlarını check eder. Sizlere en ucuz uçak biletini sunmak için diğer hava yolu firmaları ile karşılaştırır. Sizlerin bütçesine en uygun gelen listelemeyi yapar.

 

uçak seferleri

uçak bileti

Aynı zamanda Firts Class uçuşlar içinde sorgulama yapabilirsiniz. Eğer 24 yaşın altındaysanız. Bazı uçak bileti firmaları sizler için bazı iskontolar yapmaktadır. Bu ve buna benzer bir çok kırılımı sizler için araştırmaktayız. Bunların yanında acentamız havayolu firmalarından gelen özel promosyonlarıda e-bültenimize kayıt olduğunuzda sizlere ücretsiz olarak gönderilmektedir.

 

Sitemiz 2008 den beri kendi sektöründe lider firmalar arasına girmiştir. Hiç bir müşterimiz  tarafımızca madur edilmemiştir. Madurluk göz önüne alındığında bazı istisna durumlarda tatsızlıklar yaşanmamış değildir. Bunlardan en çok karşılaştığımız ise uçak bileti iptal işlemidir. Satın aldığınız uçak biletinin iptal ettirebilirsiniz ancak acentamızdan kaynaklanmayan nedenlerden dolayı ücretinizin bir kısmı havayolu firmaları tarafından ceza olarak kesilmektedir. Siz değerli müşterilerimize her nekadar bunu anlatmaya çalışsakta bazen sıkıntılar çekmiyor değiliz. Lütfen uçak biletinizi yada ucuz uçak biletinizi satın alırken yanlışlık yapmamaya özen gösterin….

 

https://ucuzucakbileti.org

FACEBOOK TWİTTER GOOGLE PLUS
  • YORUM YAP
  • YORUMLARI GÖR
Yorum Yap !